Ovdje pročitajte kako se registrirati na forum.

Greške i poteškoće na forumu

Sva pitanja u vezi korištenja web shopa, bloga, foruma i ostala (netehnička) pitanja.
Odgovorite
ikerepc#8185
Novak
Novak
Kontakt:

Greške i poteškoće na forumu

Post Postao/la ikerepc#8185 » uto lip 12, 2018 6:53 pm

Pozdrav!

Drago mi je što ste napravili forum, mislim da će on biti od dosta pomoći korisnicima.

Samo imam par stvari koje sam primjetio a mislim da nebi trebale biti takve...

1. Kada se korisnik prijavljuje (bar s mobitela), ako prijava nije uspjela, dobiva se čudna poruka malo...: http://ivankerepcic.iz.hr/Screenshot_20 ... -52-59.png

2. Kod promjene korisničkog imena treba unijeti lozinku ali kada pokušam, govori mi kako unesena lozinka nije ispravna

3. Na računalu se prilično teško pristupa sučelju za uređivanje korisničkog profila

4. Dizajn nekako nije user-friendly... Nije prilagođen mobilnim uređajima

Ako ste voljni, mogu vam oko novoga pomoći ili novi napraviti kako se dogovorimo :)
Eto, nadam se da sam malčice pripomogao ili nešto...
david.zovko#1136
e-radionica.com team
e-radionica.com team
Kontakt:

Re: Greške i poteškoće na forumu

Post Postao/la david.zovko#1136 » sri lip 13, 2018 8:29 am

Pozdrav Ivane,

puno ti hvala na povratnoj informaciji. To stvarno cijenimo! Već radimo na popravcima broj 1. i 2., a za 3. i 4. - nakon razgovora s drugima, uvjerili smo se i sami u to te smo promijenili dizajn. Vjerujemo kako je sada preglednije!

Nastavit ćemo raditi na poboljšanjima. Ukoliko netko drugi ima feedback - veselimo mu se :idea:
domagoj#7598
Hobist
Hobist

Post Postao/la domagoj#7598 » sub srp 14, 2018 10:12 pm

Davide i ekipa bok!
Znam da je forum u testnoj fazi, ali čisto da javim na kakve sam probleme naišao. Htio sam u post dodati sliku, pa poslije slike opet malo teksta, pa opet slika itd. Sve je išlo dobro dok su bile dvije slike. Dodavanjem treće slike nestala bi ona prva. Onda sam se odlučio da slike ne budu dio posta već kao link. I to je bilo ok u prikazu, ali kad sam post poslao na forum, slika iz zadnjeg linka je nestala, odnosno klikom na link javila bi se poruka da slika više nije na serveru. Nije bilo druge nego da tu zadnju dodam kao privitak bez obzira na link, tako da se sada slika nalazi i u tekstu i kao privitak. Ajd kad stigneš pogledaj malo kako to ide s ubacivanjem slika. Bitno da bude više od dvije, tada nastaju problemi.
Bok, Domagoj
david.zovko#1136
e-radionica.com team
e-radionica.com team
Kontakt:

Post Postao/la david.zovko#1136 » pon srp 16, 2018 8:49 am

Hej Domagoj! Vidim tvoj post, provjeri - malo sam ga editirao :) na koji način si stavljajo slike u post? Evo kako sam ja to napravio:
nakon uploada slike, ona dobije link:

Kod: Označite sve

http://forum.e-radionica.com/hr/download/file.php?mode=view&id=xy
gdje je xy svaki puta drukčiji broj. Nakon toga, samo ću taj URL staviti u img tag:

Kod: Označite sve

[img]http://forum.e-radionica.com/hr/download/file.php?mode=view&id=xy[/img]
time mi se slika prikazuje točno na mjestu u tekstu gdje stavim taj tag i tekst.

Dodatno, kod sam ti ubacio u code tag tako da se ljepše prikazuje :)
slika

Slobodno editiraj ako ti se ne sviđa kako sam ja posložio :ugeek:

EDIT: Dodali smo opciju za lakši upload slika, samo kliknite na "Add image to post", uploadajte sliku i onda se ubacuje direktno u post.
slika
Odgovorite