VAŽNO! Ovdje pročitajte kako se registrirati na forum.

Gdje u HR kupiti malu arduino pločicu?

Zapeli ste s projektom? Ovdje je pravo mjesto za postaviti pitanje. Imajte na umu da ekipa e-radionice neće uvijek i/ili redovno odgovarati na pitanja postavljena u ovom podforumu.
Odgovorite
chombe2fast#5552
Novak
Novak

Gdje u HR kupiti malu arduino pločicu?

Post Postao/la chombe2fast#5552 » sri vel 05, 2020 7:44 pm

Radim neku vrstu pametnog sata, ali sam zapeo na dijelu koju arduino pločicu koristiti, mislio sam koristiti arduino mini pro, no nema ga u hrvatskoj. Zna li neko neki arduino koji je mali(po mogućnosti manji od nano-a) a, da ima oko 16 digitalnih pinova.
david.zovko#7113
e-radionica.com team
e-radionica.com team
Kontakt:

Re: Gdje u HR kupiti malu arduino pločicu?

Post Postao/la david.zovko#7113 » čet vel 06, 2020 3:19 pm

Pozdrav

iskreno, šta da Vam kažem na forumu stranice e-radionica.com, nego na e-radionica.com :) ali nažalost nemamo pločicu koja bi odgovarala Vašim potrebama, što se tiče dimenzija. Naš najmanji u toj formi je Basic serija s dimenzijama 50 x 30mm
dekip#3030
Ozbiljni hardveraš
Ozbiljni hardveraš
Kontakt:

Post Postao/la dekip#3030 » čet vel 06, 2020 8:46 pm

Ne znam kod vas, ali kod nas se može kupiti ceo Aliexpres na sajtovima za kupovinu/preprodaju. Mora da i u Hrvatskoj tako nešto ima.

Elem, i najmanja Arduino ploča je razvojna ploča i kao takva ima neophodne gabarite, po meni prevelike za nešto što će se nositi na ruci. Ako sam ispravno razumeo. Zašto ne ideš na barebone ploču sa SMD 328p? Napravi svoj dizajn, naruči PCB (možeš i kod e-radionice), posastavljaj sve to i voila. Tu smo da pomognemo gde zapneš, počevši od šeme, preko dizajna, pa do programiranja. Naravno, ne očekuj da je mi napravimo.
chombe2fast#5552
Novak
Novak

Post Postao/la chombe2fast#5552 » pet vel 07, 2020 9:06 pm

Na aliexpressu ima, ali za testiranje sam mislio ako ima negdje u hrvatskoj, ali napravit ću veću verziju samo za test pa onda kada dođe iz kine ću zapravo napraviti. Hvala svima!
dekip#3030
Ozbiljni hardveraš
Ozbiljni hardveraš
Kontakt:

Post Postao/la dekip#3030 » pet vel 07, 2020 11:04 pm

Hteo sam reći da verovatno ima da se kupi na nekom kupujem/prodajem sajtu kod vas. Možda ćeš platiti više, ali nećeš čekati.
Odgovorite