VAŽNO! Ovdje pročitajte kako se registrirati na forum. Bez registracije, nećete biti u mogućnosti pisati na forumu.

Izrada PCB ploče

Razviti elektronički proizvod nije jednostavno, pa neka ovo bude mjesto gdje možemo razgovarati o dizajnu tiskanih pločica i razvoju svojih elektroničkih proizvoda
Odgovorite
NABAVA#4684
Novak
Novak

Izrada PCB ploče

Post Postao/la NABAVA#4684 » uto srp 28, 2020 2:21 pm

Poštovani,
zanima me dali mi možete izraditi PCB ploču sa svim elementima po nacrtu iz att.
Ploča mi je potrebna za upravljanje micro servo motora za jednostavnu operaciju (potreban mi je hod od 90° te sa potenciometron dobiti +/- 30°)
Ciklus bi se aktivirao senzorom pokreta ili ultrazvučnim modulom koji bi dao signal servo motoru da izvrši okret od 90°te da se nakon toga vrati na početnu poziciju (0°)
Hvala
Privitak/ci
servo-control-with-555-timer.png
david.zovko#6280
e-radionica.com team
e-radionica.com team
Kontakt:

Re: Izrada PCB ploče

Post Postao/la david.zovko#6280 » uto srp 28, 2020 3:02 pm

Pozdrav

hvala na upitu! Da biste izradili ploču, potrebno ju je dizajnirati, što je jedna od usluga koje nudimo. Možete nam se javiti na [email protected] s upitom kako bi naš inženjerski tim dao ponudu za dizajn.

Ako niste sigurni da je shema ispravna, trebalo bi i taj dio odraditi, također nudimo, ali sa sigurnošću mogu reći da je cijela ekipa trenutno zauzeta i ne može prihvaćati nove projekte.

Ako možemo pomoći na još neki način, javite nam.
Pozdrav
David
Odgovorite